Euro prepravky, ktoré vydržia

 

Prepravujete v rámci podnikania tovar? Potom potrebujete praktické prepravky, ktoré vydržia náročné zaobchádzanie a nerozpadnú sa po pár dňoch. Kde ich zoženiete?

Ak pôsobíte v oblasti logistiky vo firme, prípadne máte svoj vlastný biznis, v rámci ktorého prepravujete tovar, určite poznáte náročnosť prepravy niektorých typov tovaru. Kým veľké veci prenesiete bez problémov, práve tie menšie sú tým, čo robí vrásky na čele. Všetky súčiastky, poľnohospodárske plodiny, potraviny, alebo akékoľvek iné typy produktov, tiež treba čo najrýchlejšie a najbezpečnejšie prepraviť. Samozrejme, najlepším spôsobom, ako tieto veci prepraviť, sú plastové prepravky. Pri nich však treba byť opatrný. Ak budete využívať svoje niekoľko rokov staré lacné prepravky, môžete si spôsobiť viac škody ako úžitku. Na prvý pohľad sa to nezdá, poviete si, však prepravka ako prepravka... Keď si však po pár cestách všimnete, že vašim starým prepravkám už akosi začína dochádzať dych, rôzne sa ohýbajú a vŕzgajú, môže už byť neskoro. Prepravka sa zrazu zlomí a vy rozbijete všetko, čo ste v nej prepravovali. Asi si viete predstaviť, aké veľké škody môžu spôsobiť nekvalitné prepravky vo firmách pri preprave drahých tovarov...

Nenahraditeľný pomocník

Dobre, viete, že lacné a nekvalitné prepravky môžu byť veľkým rizikom, teraz sa tak možno pýtate, ako nájsť prepravky, ktoré budú naozaj kvalitné a bude sa dať na nich spoľahnúť. V tomto prípade je naša rada jasná – euro prepravky Schoeller Allibert. Tie v prvom rade vynikajú vysokou kvalitou plastu, ktorá sa podpisuje pod dlhú životnosť prepravky aj pri veľmi náročných podmienkach a taktiež aj vysokou nosnosťou. To však nie je všetko, čím sa odlišujú od menej kvalitných konkurentov. Navyše prinášajú praktickú rukoväť, ktorá do značnej miery uľahčuje manipuláciu. Možnosť zasúvania jednej prepravky do druhej a vertikálne naskladanie na seba zas šetrí priestor, ale aj čas. Keď k tomu prirátame skutočnosť, že tieto prepravky sú vhodné na prepravu prakticky akéhokoľvek typu tovaru, ideálna euro prepravka je na svete. Tak načakajte a zaobstarajte ich do vašej firmy aj vy!

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu