Silikónové náramky sú neprehliadnuteľná chodiaca reklama

 

Letáky, bannery či plagáty sú často využívanou reklamou, niekedy však nestačia. Vaši potenciálni zákazníci ich uvidia len na pár sekúnd alebo leták prinajhoršom zahodia. Ak máte pocit, že ste pre propagáciu svojej firmy či organizácie urobili snáď všetko, je tu ešte jeden spôsob, vďaka ktorému budete neustále na očiach.

Silikónový náramok nie je iba módny doplnok

Urobiť si dobrú reklamu a sofistikovaný marketingový plán je v dnešnej dobe výzva. Riešenie sa niekedy ukrýva v tých najjednoduchších veciach. Jednou z nich je aj obyčajný silikónový náramok, ktorý vďaka reklamnej potlači nemusí byť až taký všedný. Pekný a sympatický darček nielen pre deti poteší toho, kto ho bude nosiť a veľmi rýchlo sa stane chodiacou reklamou.

Klasické reklamné silikónové náramky z certifikovaných materiálov priamo od výrobcu si môžete dať vyrobiť v rôznych farbách. Na náramky si môžete nechať vytlačiť alebo vyhĺbiť akýkoľvek nápis, logo či slogan. Silikónový náramok sa vyrába v rôznych veľkostiach, takže ich môžu použiť ženy, muži, ale aj deti. Hodia sa na rôzne spoločenské podujatia a v súčasnej dobe sú obľúbeným módnym doplnkom. Každý kus je balený do ochranného priehľadného obalu.

Novinkou na trhu je zaklápací silikónový náramok, ktorý jediným úderom v rovnom stave omotáte okolo ruky. Na tento skvelý a efektný produkt si môžete rovnako nechať vytlačiť alebo vyhĺbiť svoj nápis či logo. Tento typ náramku obľubujú najmä deti, pre ktorých je spôsob zaklápania náramku príťažlivý a zábavný.

So silikónovým náramkom zažiarite na každej letnej akcii

S blížiacim sa letom rastie využijete silikónové náramky ešte intenzívnejšie. V období festivalov, koncertov a letných akcií si každý akosi viac všíma, čo si oblečie. Pozornosti, samozrejme, neuniknú ani zaujímavé doplnky, medzi ktoré môže patriť aj váš farebný náramok s potlačou. Môžete ich využiť ako skvelý darček pre vašich zákazníkov, ktorí vám tak urobia reklamu všade, kam sa pohnú.

Silikónové náramky vám pomôžu spropagovať čokoľvek, napríklad výrobok, firmu, značku či kampaň. Rovnako sú vhodné ako darčeky, často sa používajú na firemných akciách, športových a kultúrnych podujatiach, spoločenských udalostiach a charitatívnych aktivitách. Široká škála farieb, dizajnov a veľkostí z nich robia skvelý a univerzálny darček, ktorý neodmietne nikto.  

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Zelený domáci kompostér Kitchen Craft Living Nostalgia, 3 l

20.00 €
detail produktu

Hodiny v zlatej farbe Karlsson Sensu, Ø 50 cm

59.99 €
detail produktu

Stojan na kuchynské nástroje Unimasa metal

8.00 €
detail produktu

Servírovací podnos z jaseňového dreva Bloomingville Leaf

21.90 €
detail produktu

Železný stojan na dáždniky Mauro Ferretti Fiori Glam, ⌀ 24 cm

107.90 €
detail produktu

Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

9.00 €
detail produktu