24-dielna sada príborov z antikoro ocele Jean Dubost Globe Jean Dubost

24-dielna sada príborov z antikoro ocele Jean Dubost Globe

Cena:
87.00 €

Ponuka pre vás: 24-dielna sada príborov z antikoro ocele Jean Dubost Globe s pečaťou kvality Jean Dubost - tento tovar si môžete nechať dodať v sezónne zľave za 87.00 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Vynikajúci 24-dielna sada príborov z antikoro ocele Jean Dubost Globe od populárnej značky Jean Dubost - tento produkt objednáte s extra zľavou za 87.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Jean Dubost vyrástol v rodine, ktorá sa postarala o historický medzník vo výrobe príborov a nožov. Dubost je tak už od roku 1920 synonymom pre ostrú kvalitu a štýlové stolovanie. Sám Jean Dubost potom rodinnú továreň vedie stále vpred a vybavuje ju najmodernejšími technológiami pre dokonalé spracovanie. Nezabúda ale aj na to, že remeslo je neprekonateľné, a tak niektoré procesy stále ponecháva na ľudské ruky. Jean Dubost, to sú nože, príbory a kuchynskí pomocníci, ktoré tu doteraz chýbali.

Parametry produktu 24-dielna sada príborov z antikoro ocele Jean Dubost Globe

  • Název: 24-dielna sada príborov z antikoro ocele Jean Dubost Globe
  • Cena: 87.00 EUR
  • Výrobce: Jean Dubost
  • Kód zboží: 82717
Pozrite si všetky produkty značky
24-dielna sada príborov z antikoro ocele Jean Dubost Globe Jean Dubost

24-dielna sada príborov z antikoro ocele Jean Dubost Globe

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky