24-dielna sada príboru Jean Dubost Jet Jean Dubost

24-dielna sada príboru Jean Dubost Jet

Cena:
100.90 €

Dnes sme vybrali: 24-dielna sada príboru Jean Dubost Jet originálne od labelu Jean Dubost - tento tovar si môžete nechať doručiť extra lacno za 100.90 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Dnes sme vybrali: 24-dielna sada príboru Jean Dubost Jet s preslávenou značkou Jean Dubost - tento produkt objednáte v bombastické akcii za 100.90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Vy tak neplatíte nič naviac!

Je to francúz a preslávil sa svojou továrňou na kvalitné nože a príbory. Jean Dubost založil svoju továreň už v roku 1920 a v tradícii tohto známeho podniku teraz pokračuje aj jeho vnuk. Rovnomenný Jean Dubost tak rozbehol vo väčšom rodinnú firmu posadenú uprostred skvostné francúzskej krajiny, vybavil ju najmodernejšími technológiami, ale zároveň ponechal ručné spracovanie tam, kde sa podľa neho stroje nevyrovnajú ľudskému remeslu. Jean Dubost je tak už po desiatky rokov vo Francúzsku synonymom pre ostrosť a štýlové stolovanie, aké tu doteraz chýbalo.

Parametry produktu 24-dielna sada príboru Jean Dubost Jet

  • Název: 24-dielna sada príboru Jean Dubost Jet
  • Cena: 100.90 EUR
  • Výrobce: Jean Dubost
  • Kód zboží: 119351
Pozrite si všetky produkty značky
24-dielna sada príboru Jean Dubost Jet Jean Dubost

24-dielna sada príboru Jean Dubost Jet

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky