Antracitovosivá jedálenská stolička s podrúčkami Magis Air Magis

Antracitovosivá jedálenská stolička s podrúčkami Magis Air

Cena:
142.00 €

Jedinečná ponuka, Antracitovosivá jedálenská stolička s podrúčkami Magis Air od výrobcu Magis - tento tovar si môžete nechať dodať s unikátnou zľavou za 142.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Magis

Tradičný bestseller, Antracitovosivá jedálenská stolička s podrúčkami Magis Air od producenta Magis - tento produkt dodávame vo výhodnej akcii za 142.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Air je moderná stolička, ktorá je ľahká, odolná a ľahko sa udržiava. Pristane jej to v jedálni i na záhrade a poskytne vám príjemné posedenie. Nebojte sa skombinovať niekoľko rôznych farieb pre ešte štýlovejší efekt a bývanie plné originality. Stolička je sťahovateľná , ušetrí teda veľa miesta a keď dorazí nečakaná návšteva, vždy ju máte kam usadiť.

O značke:

Inovatívna talianska značka Magis bola založená v roku 1976. Od tej doby neustále hľadá najlepšie technológie výroby nábytku a spolupracuje so svetovými dizajnérmi. Vďaka tomu sú v ich produktoch prepojené prvky rôznych kultúr. Elegancia, ľahkosť, výrazné farby aj čisté línie - to sú slová, ktoré vystihujú čaro tejto značky.

Parametry produktu Antracitovosivá jedálenská stolička s podrúčkami Magis Air

  • Název: Antracitovosivá jedálenská stolička s podrúčkami Magis Air
  • Cena: 142.00 EUR
  • Výrobce: Magis
  • Kód zboží: 1306046
Pozrite si všetky produkty značky
Antracitovosivá jedálenská stolička s podrúčkami Magis Air Magis

Antracitovosivá jedálenská stolička s podrúčkami Magis Air

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky