Antracitovosivá leňoška so sedom na ľavej strane Max Winzer Selma Max Winzer

Antracitovosivá leňoška so sedom na ľavej strane Max Winzer Selma

Cena:
1111.90 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Antracitovosivá leňoška so sedom na ľavej strane Max Winzer Selma od populárneho výrobcu Max Winzer - tento produkt predávame výhodne za 1111.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 4052431040786
Do obchodu

Popis

Max Winzer

Jedinečná ponuka, Antracitovosivá leňoška so sedom na ľavej strane Max Winzer Selma s osvedčenou značkou Max Winzer - tento hit získate pri likvidácii skladu za neprekonateľných 1111.90 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Uvelebte sa do kolekcie Selma a užite si zaslúžený odpočinok. Klasické robustné tvary sa skvele ujmú v striedmejších interiéroch, ktoré nepodliehajú trendom. Rovnako tak ale vyniknú i ako solitér v čírej moderne.

O značke:

Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945.

Dôraz je kladený na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Niet divu, že sa kúsky Max Winzer pýšia zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny príde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Antracitovosivá leňoška so sedom na ľavej strane Max Winzer Selma

  • Název: Antracitovosivá leňoška so sedom na ľavej strane Max Winzer Selma
  • Cena: 1111.90 EUR
  • Výrobce: Max Winzer
  • Kód zboží: 913488
Pozrite si všetky produkty značky
Antracitovosivá leňoška so sedom na ľavej strane Max Winzer Selma Max Winzer

Antracitovosivá leňoška so sedom na ľavej strane Max Winzer Selma

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky