Antracitový porcelánový hrnček Kähler Design Hammershoi

Antracitový porcelánový hrnček Kähler Design Hammershoi, 200 ml

Cena:
22.90 €

Špičkový tovar, Antracitový porcelánový hrnček Kähler Design Hammershoi, 200 ml s preslávenou značkou Kähler Design - tento artikel nakupujte za mimoriadne nízku cenu 22.90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 5703779151021
Do obchodu

Popis

Kähler Design

Váš obľúbený produkt, Antracitový porcelánový hrnček Kähler Design Hammershoi, 200 ml čo nám dodáva Kähler Design - tento hit získate v hustej akciu za 22.90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Vykúzlite si v kuchyni nezameniteľnú atmosféru s moderne pojatými doplnkami a dekoráciami značky Kähler Design. Tá vo svojom repertoári ponúka hrnčeky, misy, podnosy či príbory, ktoré potešia ako svojím dizajnom, tak po praktickej stránke veci.

Vďaka svojmu farebnému prevedeniu nájdu svoje uplatnenie v interiéri hrajúcom všetkými farbami dúhy, zároveň však budú svedčať napríklad aj drevenému zrubu v horách.

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a vytvára doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú aj maliari, ktorí produktom dodávajú osobitú tvár.

Parametry produktu Antracitový porcelánový hrnček Kähler Design Hammershoi, 200 ml

  • Název: Antracitový porcelánový hrnček Kähler Design Hammershoi, 200 ml
  • Cena: 22.90 EUR
  • Výrobce: Kähler Design
  • Kód zboží: 892674
Pozrite si všetky produkty značky
Antracitový porcelánový hrnček Kähler Design Hammershoi

Antracitový porcelánový hrnček Kähler Design Hammershoi, 200 ml

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky