Autorský plagát Contented Constance od Valentiny Ramos Valentina Ramos

Autorský plagát Contented Constance od Valentiny Ramos

Cena:
27.99 €

Dnes je tu pre vás Autorský plagát Contented Constance od Valentiny Ramos od obľúbeného výrobcu Valentina Ramos - tento artikel je tu pre vás vo výpredajové akciu za 27.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Valentina Ramos

Nie je prečo váhať, Autorský plagát Contented Constance od Valentiny Ramos od známeho výrobcu Valentina Ramos - tento produkt máte za pár kliknutí za jedinečnú cenu 27.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Vy tak neplatíte nič naviac!

Valentina Ramos miluje svoju galériu, ktorá je zároveň aj jej pracovňou. Každý deň si v nej užíva množstvo slnka, ktoré jej dodáva novú energiu a inšpiráciu pri tvorení snových plagátov. Tie sú tajomné, nežné, ženské a plné živej fauny a flóry. Ktorý chytil za srdce vás?

Plagát je vytlačený na papier, ktorý sa svojou štruktúrou podobá papieru na pohľadniciach. Pri tlači boli použité špeciálne farby, ktoré sú živé a zdôrazňujú každý detail ťahu linky. Plagát stačí už len zarámovať, alebo prilepiť na stenu pomocou washi pások.

Parametry produktu Autorský plagát Contented Constance od Valentiny Ramos

  • Název: Autorský plagát Contented Constance od Valentiny Ramos
  • Cena: 27.99 EUR
  • Výrobce: Valentina Ramos
  • Kód zboží: 140797
Pozrite si všetky produkty značky
Autorský plagát Contented Constance od Valentiny Ramos Valentina Ramos

Autorský plagát Contented Constance od Valentiny Ramos

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky