Bambusov kávová tácka Bambum Bambum

Bambusov kávová tácka Bambum

Cena:
20.00 €

Dnes je tu pre vás Bambusov kávová tácka Bambum čo nám vyrába Bambum - tento produkt obchodujeme v úžasnej akcii za 20.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8680136020220
Do obchodu

Popis

Bambum

Vynikajúci Bambusov kávová tácka Bambum od populárneho výrobcu Bambum - tento artikel pořizujte extra lacno za 20.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Skvelé vlastnosti, krásna farba aj štruktúra bambusu ho priam predurčujú na to, aby bol využitý aj do interiérov. Bambum sa toho chopil a jedným z výsledkov je tácka, ktorú využijete na elegantné a štýlové podávanie kávy, ale aj dezertov či drobných pochutín.

Bambus sa od klasického dreva líši hneď v niekoľkých hlavných bodoch. Než dorastie do plnej sily, trvá mu tú okolo 5 rokov, zatiaľ čo napríklad dubu to môže trvať až 50 rokov. Využívanie bambusu tak je pre prírodu menšou záťažou ako výrub urastených stromov. Bambus je tiež odolnejší, ľahší a antibakteriálny.

Parametry produktu Bambusov kávová tácka Bambum

  • Název: Bambusov kávová tácka Bambum
  • Cena: 20.00 EUR
  • Výrobce: Bambum
  • Kód zboží: 4996
Pozrite si všetky produkty značky
Bambusov kávová tácka Bambum Bambum

Bambusov kávová tácka Bambum

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky