Bambusová doska so skleneným poklopom Bambum Focus Bambum

Bambusová doska so skleneným poklopom Bambum Focus

Cena:
26.00 €

Poctivý výrobok, Bambusová doska so skleneným poklopom Bambum Focus od známej značky Bambum - tento tovar zakúpite vo výpredajové akciu za 26.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 8680136022330
Do obchodu

Popis

Bambum

Veľmi žiadaný produkt, Bambusová doska so skleneným poklopom Bambum Focus od spoločnosti Bambum - tento produkt dodávame v akcii za 26.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Neplaťte inde viac než musíte.

Skvelé vlastnosti, krásna farba aj štruktúra bambusu ho priamo odkazujú k tomu, aby bol využitý aj do interiérov. Bambum sa toho chopil a vytvoril tak celú kuchynskú kolekciu.

Bambus je odolný, ľahký, antibakteriálny a predovšetkým svojim spôsobom ekologický. Než dorastie do plnej sily, trvá mu to totiž okolo 5 rokov, zatiaľ čo napríklad u dubu to môže byť až 50 rokov. Využívanie bambusu tak je pre prírodu menšou záťažou ako výrub urastených stromov. A tak nie je divu, že sa značka Bambum rozhodla dať tomuto materiálu podobu kuchynských pomocníkov a urobiť tak každú domácnosť po celom svete viac ekologickou.

Parametry produktu Bambusová doska so skleneným poklopom Bambum Focus

  • Název: Bambusová doska so skleneným poklopom Bambum Focus
  • Cena: 26.00 EUR
  • Výrobce: Bambum
  • Kód zboží: 152005
Pozrite si všetky produkty značky
Bambusová doska so skleneným poklopom Bambum Focus Bambum

Bambusová doska so skleneným poklopom Bambum Focus

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky