Bambusová miska Bambum Guado

Bambusová miska Bambum Guado, ⌀ 19 cm

Cena:
23.00 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Bambusová miska Bambum Guado, ⌀ 19 cm od známej značky Bambum - tento produkt máte po jednoduchej objednávke pri časovo obmedzenej akcii za 23.00 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8680136022705
Do obchodu

Popis

Bambum

Limitovaná edícia produktu Bambusová miska Bambum Guado, ⌀ 19 cm obľúbenej značky Bambum - tento tovar zakúpite za mimoriadne nízku cenu 23.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Bambus je odolný, ľahký, antibakteriálny a predovšetkým svojim spôsobom ekologický. Než dorastie do plnej sily, trvá mu to totiž okolo 5 rokov, zatiaľ čo napríklad u dubu to môže byť až 50 rokov. Využívanie bambusu tak je pre prírodu menšou záťažou ako výrub urastených stromov. A tak nie je divu, že sa značka Bambum rozhodla dať tomuto materiálu podobu kuchynských pomocníkov a urobiť tak každú domácnosť po celom svete viac ekologickou.

Parametry produktu Bambusová miska Bambum Guado, ⌀ 19 cm

  • Název: Bambusová miska Bambum Guado, ⌀ 19 cm
  • Cena: 23.00 EUR
  • Výrobce: Bambum
  • Kód zboží: 183291
Pozrite si všetky produkty značky
Bambusová miska Bambum Guado

Bambusová miska Bambum Guado, ⌀ 19 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky