Bambusová odmerková lyžica Bambum Teme

Bambusová odmerková lyžica Bambum Teme, dĺžka 16 cm

Cena:
4.00 €

Ponuka pre vás: Bambusová odmerková lyžica Bambum Teme, dĺžka 16 cm od obľúbeného výrobcu Bambum - tento artikel čaká na vás s úžasnou cenovkou 4.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 8680136025218
Do obchodu

Popis

Bambum

Vynikajúci Bambusová odmerková lyžica Bambum Teme, dĺžka 16 cm obľúbenej značky Bambum - tento artikel čaká na vás za jedinečnú cenu 4.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Bambus je odolný, ľahký, antibakteriálny a predovšetkým svojim spôsobom ekologický. Než dorastie do plnej sily, trvá mu to totiž okolo 5 rokov, zatiaľ čo napríklad u dubu to môže byť až 50 rokov. Využívanie bambusu tak je pre prírodu menšou záťažou ako výrub urastených stromov. A tak nie je divu, že sa značka Bambum rozhodla dať tomuto materiálu podobu kuchynských pomocníkov a urobiť tak každú domácnosť po celom svete viac ekologickou.

Parametry produktu Bambusová odmerková lyžica Bambum Teme, dĺžka 16 cm

  • Název: Bambusová odmerková lyžica Bambum Teme, dĺžka 16 cm
  • Cena: 4.00 EUR
  • Výrobce: Bambum
  • Kód zboží: 681200
Pozrite si všetky produkty značky
Bambusová odmerková lyžica Bambum Teme

Bambusová odmerková lyžica Bambum Teme, dĺžka 16 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky