Bambusová podložka pod horúce nádoby Bambum Rapini Bambum

Bambusová podložka pod horúce nádoby Bambum Rapini

Cena:
5.00 €

V akcii je práve teraz Bambusová podložka pod horúce nádoby Bambum Rapini s trendy značkou Bambum - tento tovar si môžete zaobstarať vo výpredajové akciu za 5.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Bambum

Jasný hit, Bambusová podložka pod horúce nádoby Bambum Rapini od známej značky Bambum - tento hit zaobstaráte extra lacno za 5.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Bambus je cenený pre svoje ojedinelé vlastnosti - je antibakteriálny, ľahší ako drevo, odolnejší a je omnoho menšou záťažou pre životné prostredie než klasické drevo.

A to už je dosť dôvodov na to, aby sa stal skvelým spoločníkom vašej kuchyne!

Než dorastie do plnej sily, trvá mu to len 5 rokov, zatiaľ čo taký dub potrebuje 50. Využívanie bambusu je preto pre prírodu menšou záťažou ako výrub veľkých a starších stromov. Niet divu, že značka Bambum ho pretvorila do šikovných pomocníkov. Skúste ich aj vy, vaša kuchyňa bude nielen krásna, ale aj ekologická!

Parametry produktu Bambusová podložka pod horúce nádoby Bambum Rapini

  • Název: Bambusová podložka pod horúce nádoby Bambum Rapini
  • Cena: 5.00 EUR
  • Výrobce: Bambum
  • Kód zboží: 642824
Pozrite si všetky produkty značky
Bambusová podložka pod horúce nádoby Bambum Rapini Bambum

Bambusová podložka pod horúce nádoby Bambum Rapini

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky