Bambusová servírovacia doštička Bambum Bombi Bufi

Bambusová servírovacia doštička Bambum Bombi Bufi, 38 x 27 cm

Cena:
7.00 €

Veľmi obľúbený produkt Bambusová servírovacia doštička Bambum Bombi Bufi, 38 x 27 cm s pečaťou kvality Bambum - tento hit môžete zaobstarať pri práve prebiehajúcej akcii za 7.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8680136027847
Do obchodu

Popis

Bambum

Diskontný Bambusová servírovacia doštička Bambum Bombi Bufi, 38 x 27 cm od originálneho výrobcu Bambum - tento hit zoženiete za bombastickú cenu 7.00 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka Bambum sa chopila kuchynských doplnkov po svojom a na scénu prichádza s takými kúskami, ktoré zaujmú nielen vysokú praktickosťou.

Najväčšou prednosťou je materiál - všetko je totiž vyrobené z odolného bambusu, ktorý je ľahký, antibakteriálny a navyše aj ekologický! Než dorastie do plnej sily, trvá mu to totiž okolo 5 rokov, zatiaľ čo napríklad pri dube to môže byť až 50 rokov. Využívanie bambusu je tak pre prírodu menšia záťaž, než výrub urastených stromov.

Parametry produktu Bambusová servírovacia doštička Bambum Bombi Bufi, 38 x 27 cm

  • Název: Bambusová servírovacia doštička Bambum Bombi Bufi, 38 x 27 cm
  • Cena: 7.00 EUR
  • Výrobce: Bambum
  • Kód zboží: 1253484
Pozrite si všetky produkty značky
Bambusová servírovacia doštička Bambum Bombi Bufi

Bambusová servírovacia doštička Bambum Bombi Bufi, 38 x 27 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky