Bambusová soľnička a korenička Bambum Ginger Bambum

Bambusová soľnička a korenička Bambum Ginger

Cena:
14.00 €

Príjemné pocity nadväzujúci Bambusová soľnička a korenička Bambum Ginger s pečaťou kvality Bambum - tento tovar si môžete nechať doručiť extra výhodne za 14.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8680136021159
Do obchodu

Popis

Bambum

Špičkový tovar, Bambusová soľnička a korenička Bambum Ginger od producenta Bambum - tento artikel je v túto chvíľu s VIP zľavou pre každého za 14.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Bambus je materiál, ktorý si priamo hovorí o to, aby bol využitý v kuchyni. Je totiž antibakteriálny, ľahký a odolný, čo sú vlastnosti, ktoré hrajú do kariet tomu, aby ich Bambum pretvoril do šikovných pomocníkov. Bambus sa oproti klasickému drevu líši hneď v niekoľkých bodoch. Než dorastie do plnej sily, trvá mu tú 5 rokov, zatiaľ čo napríklad u dubu to môže byť až 50 rokov. Využívanie bambusu tak je pre prírodu menšou záťažou ako výrub urastených stromov.

Parametry produktu Bambusová soľnička a korenička Bambum Ginger

  • Název: Bambusová soľnička a korenička Bambum Ginger
  • Cena: 14.00 EUR
  • Výrobce: Bambum
  • Kód zboží: 151921
Pozrite si všetky produkty značky
Bambusová soľnička a korenička Bambum Ginger Bambum

Bambusová soľnička a korenička Bambum Ginger

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky