Bambusový bo× na papierové vreckovky Bambum Etta Bambum

Bambusový bo× na papierové vreckovky Bambum Etta

Cena:
12.00 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Bambusový bo× na papierové vreckovky Bambum Etta od originálneho výrobcu Bambum - tento produkt obchodujeme za úžasnú cenu 12.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8681734407703
Do obchodu

Popis

Bambum

Akostný Bambusový bo× na papierové vreckovky Bambum Etta s akostnou značkou Bambum - tento artikel je v túto chvíľu extra výhodne za 12.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka Bambum sa chopila kuchynských doplnkov po svojom a na scénu prichádza s takými kúskami, ktoré zaujmú nielen vysokou praktickosťou.

Najväčšou prednosťou je materiál - všetko je totiž vyrobené z odolného bambusu, ktorý je ľahký, antibakteriálny a navyše aj ekologický. Kým dorastie do plnej sily, trvá mu to totiž okolo 5 rokov, zatiaľ čo napríklad u duba to môže byť až 50 rokov. Využívanie bambusu je teda pre prírodu menšia záťaž než výrub urastených stromov.

Parametry produktu Bambusový bo× na papierové vreckovky Bambum Etta

  • Název: Bambusový bo× na papierové vreckovky Bambum Etta
  • Cena: 12.00 EUR
  • Výrobce: Bambum
  • Kód zboží: 1288798
Pozrite si všetky produkty značky
Bambusový bo× na papierové vreckovky Bambum Etta Bambum

Bambusový bo× na papierové vreckovky Bambum Etta

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky