Bambusový podnos na kávu Bambum Capuccino Bambum

Bambusový podnos na kávu Bambum Capuccino

Cena:
19.00 €

Unikátny Bambusový podnos na kávu Bambum Capuccino pochádzajúce od značky Bambum - tento hit môžete zaobstarať za mimoriadne nízku cenu 19.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Bambum

Urobte si radosť: Bambusový podnos na kávu Bambum Capuccino od kvalitného výrobcu Bambum - tento tovar si môžete nechať poslať s unikátnou zľavou za 19.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Bambus je materiálom, ktorý si priam žiada o to, aby ste ho mali vo svojej kuchyni.

Je totiž antibakteriálny, ľahký, odolný a oproti klasickému drevu sa líši hneď v niekoľkých bodoch. Než dorastie do plnej sily, trvá mu to len 5 rokov, zatiaľ čo taký dub potrebuje 50.

Využívanie bambusu je preto pre prírodu menšou záťažou ako výrub veľkých a starších stromov. Značka Bambum sa rozhodla dať tomuto materiálu podobu kuchynských pomocníkov a urobiť tak každú domácnosť po celom svete viac ekologicky zmýšľajúcou. Skúste ho aj vy, vaša kuchyňa bude nielen krásna, ale aj ekologická!

Parametry produktu Bambusový podnos na kávu Bambum Capuccino

  • Název: Bambusový podnos na kávu Bambum Capuccino
  • Cena: 19.00 EUR
  • Výrobce: Bambum
  • Kód zboží: 4997
Pozrite si všetky produkty značky
Bambusový podnos na kávu Bambum Capuccino Bambum

Bambusový podnos na kávu Bambum Capuccino

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky