Bambusový šalátový príbor Bambum

Bambusový šalátový príbor Bambum, 18 × 10 cm

Cena:
11.00 €

Hit poslednej doby, Bambusový šalátový príbor Bambum, 18 × 10 cm od kvalitnej značky Bambum - tento hit získate s neuveriteľnou zľavou za 11.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8680136020374
Do obchodu

Popis

Bambum

Veľmi žiadaný produkt, Bambusový šalátový príbor Bambum, 18 × 10 cm od kvalitnej značky Bambum - tento tovar si môžete nechať dodať v jedinečnej akcii za 11.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Skvelé vlastnosti, krásna farba aj štruktúra bambusu ho priamo odkazujú k tomu, aby bol využitý aj do interiérov. Bambum sa toho chopil a vytvoril tak celú kuchynskú kolekciu.

Bambus je odolný, ľahký, antibakteriálny a predovšetkým svojím spôsobom ekologický. Než dorastie do plnej sily, trvá mu to totiž okolo 5 rokov, zatiaľ čo napríklad u dubu to môže byť až 50 rokov.

Využívanie bambusu tak je pre prírodu menšou záťažou ako výrub urastených stromov. A tak nie je divu, že sa značka Bambum rozhodla dať tomuto materiálu podobu kuchynských pomocníkov a urobiť tak každú domácnosť po celom svete viac ekologickou.

Parametry produktu Bambusový šalátový príbor Bambum, 18 × 10 cm

  • Název: Bambusový šalátový príbor Bambum, 18 × 10 cm
  • Cena: 11.00 EUR
  • Výrobce: Bambum
  • Kód zboží: 4981
Pozrite si všetky produkty značky
Bambusový šalátový príbor Bambum

Bambusový šalátový príbor Bambum, 18 × 10 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky