Bambusový servírovací tanier Bambum Viego Triangle L Bambum

Bambusový servírovací tanier Bambum Viego Triangle L

Cena:
11.00 €

V akcii je len tu Bambusový servírovací tanier Bambum Viego Triangle L od obľúbeného výrobcu Bambum - tento hit nájdete v sezónne zľave za 11.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8680136023054
Do obchodu

Popis

Bambum

Dnes sme vybrali: Bambusový servírovací tanier Bambum Viego Triangle L populárneho výrobcu Bambum - tento produkt kúpite za takmer veľkoobchodnú cenu 11.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Bambus je materiálom, ktorý si priam žiada o to, aby ste ho mali vo svojej kuchyni. Je totiž antibakteriálny, ľahký, odolný a oproti klasickému drevu sa líši hneď v niekoľkých bodoch. Než dorastie do plnej sily, trvá mu to len 5 rokov, zatiaľ čo taký dub potrebuje 50.

Využívanie bambusu je preto pre prírodu menšou záťažou ako výrub veľkých a starších stromov. Značka Bambum sa rozhodla dať tomuto materiálu podobu kuchynských pomocníkov a urobiť tak každú domácnosť po celom svete viac ekologicky zmýšľajúcou. Skúste ho aj vy, vaša kuchyňa bude nielen krásna, ale aj ekologická!

Parametry produktu Bambusový servírovací tanier Bambum Viego Triangle L

  • Název: Bambusový servírovací tanier Bambum Viego Triangle L
  • Cena: 11.00 EUR
  • Výrobce: Bambum
  • Kód zboží: 216303
Pozrite si všetky produkty značky
Bambusový servírovací tanier Bambum Viego Triangle L Bambum

Bambusový servírovací tanier Bambum Viego Triangle L

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky