Bavlnená kozmetická taštička A Simple Mess Bodo Golden Yellow

Bavlnená kozmetická taštička A Simple Mess Bodo Golden Yellow, 22 × 14 cm

Cena:
31.00 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Bavlnená kozmetická taštička A Simple Mess Bodo Golden Yellow, 22 × 14 cm značky A Simple Mess - tento tovar si môžete nechať doručiť vo zľavové akciu za 31.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 5722001975655
Do obchodu

Popis

A Simple Mess

Perfektný Bavlnená kozmetická taštička A Simple Mess Bodo Golden Yellow, 22 × 14 cm od top značky A Simple Mess - tento produkt máte za pár kliknutí s unikátnou zľavou za 31.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Každá žena zaiste potrebuje na svoje kúzelnú kozmetiku správnu taštičku, ktorá ľahko pojme všetky tieto magické kúsky. Kozmetická taštička je vyrobená z jemnej a príjemnej bavlny.

A Simple Mess, to sú originálne a jemné doplnky, pod ktorými je podpísaná dánska žurnalistka, moderátorka a kreatívna riaditeľka časopisu o interiérovom dizajne Louise Dorph.

Názov jej značky v preklade znamená jednoduchý chaos. Prečo? Louise tvrdí, že interiér nemusí byť vždy perfektne uhladený, a že práve trocha toho chaosu k životu skrátka patrí.

Jednotlivé kúsky sú ženské, hravé a vkusné, ručne vyrobené bez použitia syntetických materiálov, a hlavne sú inšpirované krásou bytia.

Parametry produktu Bavlnená kozmetická taštička A Simple Mess Bodo Golden Yellow, 22 × 14 cm

  • Název: Bavlnená kozmetická taštička A Simple Mess Bodo Golden Yellow, 22 × 14 cm
  • Cena: 31.00 EUR
  • Výrobce: A Simple Mess
  • Kód zboží: 1267112
Pozrite si všetky produkty značky
Bavlnená kozmetická taštička A Simple Mess Bodo Golden Yellow

Bavlnená kozmetická taštička A Simple Mess Bodo Golden Yellow, 22 × 14 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky