Behúň Floorita Break

Behúň Floorita Break, 60 × 220 cm

Cena:
52.00 €

Exkluzívny Behúň Floorita Break, 60 × 220 cm od známeho výrobcu Floorita - tento produkt ponúkame za vynikajúcu cenu 52.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Floorita

Špičkový tovar, Behúň Floorita Break, 60 × 220 cm od firmy Floorita - tento produkt dodávame v bombastické akcii za 52.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Talianska značka Webtapetti dokazuje, že koberec môže byť nápaditý, praktický a ešte k tomu odolný. Tento kúsok totiž môžete prať na 30° C, má protišmykovú vrstvu, a navyše odolá aj veľkej záťaži!

Tento koberec je vyrobený zo zmesi polyesterovej a bavlnenej ženilky, vďaka čomu toho veľa vydrží. Hodí sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako trebárs kuchyne (hneď pri kuchynskej linky, aby ste mali nohy v teple) alebo chodba. Rovnako tak ho môžete dať pod konferenčný stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Samotný motív je na koberec vytlačený pomocou vysokokvalitného digitálneho fototisku.

Parametry produktu Behúň Floorita Break, 60 × 220 cm

  • Název: Behúň Floorita Break, 60 × 220 cm
  • Cena: 52.00 EUR
  • Výrobce: Floorita
  • Kód zboží: 159995
Pozrite si všetky produkty značky
Behúň Floorita Break

Behúň Floorita Break, 60 × 220 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky