Behúň Universal Cheroky Triangles

Behúň Universal Cheroky Triangles, 55 × 110 cm

Cena:
18.00 €

Dnes sme vybrali: Behúň Universal Cheroky Triangles, 55 × 110 cm značky Universal - tento artikel neprepásnite s VIP zľavou pre každého za 18.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8430176428438
Do obchodu

Popis

Universal

V akcii je práve teraz Behúň Universal Cheroky Triangles, 55 × 110 cm čo berieme od značky Universal - tento produkt predávame v úžasnej akcii za 18.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Koberec, korenie každého interiéru.

Tou správnou ingredienciou, vďaka ktorej budete chuť dokonalá, je značka Universal. Týmto kobercom dodáte potrebnú šťavu ako svojej obývačke, tak aj spálni.

Čo je heat-frise?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejším voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca - stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke Universal :
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju razom zaženú. Ich hebký materiál je nielen veľmi príjemný na dotyk, ale má aj skvelé izolačné vlastnosti a dobre sa udržiava.

Parametry produktu Behúň Universal Cheroky Triangles, 55 × 110 cm

  • Název: Behúň Universal Cheroky Triangles, 55 × 110 cm
  • Cena: 18.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1191436
Pozrite si všetky produkty značky
Behúň Universal Cheroky Triangles

Behúň Universal Cheroky Triangles, 55 × 110 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky