Behúň Universal Cheroky Waves

Behúň Universal Cheroky Waves, 55 × 110 cm

Cena:
18.00 €

Nie je prečo váhať, Behúň Universal Cheroky Waves, 55 × 110 cm čo berieme od značky Universal - tento produkt predávame za perfektnú cenu 18.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 8430176428391
Do obchodu

Popis

Universal

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Behúň Universal Cheroky Waves, 55 × 110 cm od top značky Universal - tento artikel je tu pre vás po zlacnenie za 18.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Koberec, korenie každého interiéru.

Tou správnou ingredienciou, vďaka ktorej budete chuť dokonalá, je značka Universal. Týmto kobercom dodáte potrebnú šťavu ako svojej obývačke, tak aj spálni.

Čo je heat-frise?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejším voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca - stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke Universal :
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju razom zaženú. Ich hebký materiál je nielen veľmi príjemný na dotyk, ale má aj skvelé izolačné vlastnosti a dobre sa udržiava.

Parametry produktu Behúň Universal Cheroky Waves, 55 × 110 cm

  • Název: Behúň Universal Cheroky Waves, 55 × 110 cm
  • Cena: 18.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1191444
Pozrite si všetky produkty značky
Behúň Universal Cheroky Waves

Behúň Universal Cheroky Waves, 55 × 110 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky