Betónový kvetináč Lyon Béton Nuclear Plant L Lyon Béton

Betónový kvetináč Lyon Béton Nuclear Plant L

Cena:
180.00 €

Vynikajúci Betónový kvetináč Lyon Béton Nuclear Plant L od populárnej značky Lyon Béton - tento produkt doručujeme extra lacno za 180.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 3760195860182
Do obchodu

Popis

Lyon Béton

Výnimočný tovar, Betónový kvetináč Lyon Béton Nuclear Plant L od kvalitného výrobcu Lyon Béton - tento artikel čaká na vás po zľave za 180.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Už vás nudia všetky tie klasické, stereotypné kvetináče? A čo tak skúsiť niečo nové? Zamilujte sa do originálnych kvetináčov z betónu, ktoré svojím výzorom pripomínajú komín jadrovej elektrárne.

Tip: Produkty Lyon Béton je možné umiestniť do interiéru aj exteriéru (za predpokladu miernych klimatických podmienok). Mimo sezóny je nutné nábytok chrániť pred vonkajšími vplyvmi, ideálne ho položiť na suché miesto. Pred tým by mal byť vyčistený a na vzduchu osušený. Ak je mimo sezónu nábytok vonku, je nutné ho prikryť vodoodolným, priedušným plédom zo 100 % polyesteru. Povrch je natretý neviditeľným matným lakom, ktorý ho chráni pred škvrnami. Po čase navyše vyzerá ešte lepšie, získa totiž trochu patiny, rovnako ako napríklad koža alebo drevo. Ak sa objavia akékoľvek póry, maličké prasklinky či farebné odchýlky, je to vďaka prirodzeným, neodmysliteľným a čarovným vlastnostiam tohto materiálu.

Parametry produktu Betónový kvetináč Lyon Béton Nuclear Plant L

  • Název: Betónový kvetináč Lyon Béton Nuclear Plant L
  • Cena: 180.00 EUR
  • Výrobce: Lyon Béton
  • Kód zboží: 675448
Pozrite si všetky produkty značky
Betónový kvetináč Lyon Béton Nuclear Plant L Lyon Béton

Betónový kvetináč Lyon Béton Nuclear Plant L

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky