Béžová trojmiestna pohovka Max Winzer Jeronimo Max Winzer

Béžová trojmiestna pohovka Max Winzer Jeronimo

Cena:
1799.00 €

Trendy Béžová trojmiestna pohovka Max Winzer Jeronimo od top značky Max Winzer - tento hit zoženiete s VIP zľavou pre každého za 1799.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 4052431075559
Do obchodu

Popis

Max Winzer

Akostný Béžová trojmiestna pohovka Max Winzer Jeronimo od top výrobcu Max Winzer - tento artikel je v tento okamih v časovej obmedzenej zľave za 1799.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Kolekcia Jeronimo je modernou, glamour ladenou variáciou klasického modelu zvaného Chesterfield. Kúsky sú charakterizované rovnými líniami, prešívaním a dekoratívnymi vankúšikmi. Poťah na dotyk pripomína zamat či semiš a je extrémne odolný voči oderu, o čom svedčí aj hodnota Martindale, ktorá má úctyhodných 100 000!

O značke:

Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945.

Dôraz kladú na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Niet teda divu, že sa kúsky Max Winzer môžu pýšiť zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.

Nábytok ako taký je štýlový v mnohých zmysloch slova: od kresiel a pohoviek v skutočne modernom dizajne až po výrobky v teraz toľko obľúbenom retro štýle.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim sa tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Béžová trojmiestna pohovka Max Winzer Jeronimo

  • Název: Béžová trojmiestna pohovka Max Winzer Jeronimo
  • Cena: 1799.00 EUR
  • Výrobce: Max Winzer
  • Kód zboží: 899358
Pozrite si všetky produkty značky
Béžová trojmiestna pohovka Max Winzer Jeronimo Max Winzer

Béžová trojmiestna pohovka Max Winzer Jeronimo

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky