Béžová utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

Béžová utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 42 × 68 cm

Cena:
7.90 €

Váš obľúbený tovar, Béžová utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 42 × 68 cm od kvalitného výrobcu Tiseco Home Studio - tento produkt posielame v perfektnej akcii za 7.90 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

SKU: 5413255084803
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Vaše možnosti obohacujúce Béžová utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 42 × 68 cm značky Tiseco Home Studio - tento produkt posielame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 7.90 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Pre krásnu kuchyňu a príjemnejšie varenie je potrebné vyladiť každý detail. Kuchynská utierka je potrebná denne, tak si vyberte takú, ktorá bude ladiť so zvyškom kuchyne a vďaka prevažnej časti ľanu pekne saje a rýchlo schne.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Béžová utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 42 × 68 cm

  • Název: Béžová utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 42 × 68 cm
  • Cena: 7.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277656
Pozrite si všetky produkty značky
Béžová utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

Béžová utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 42 × 68 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky