Béžový behúň Floorita Corazon Tortora

Béžový behúň Floorita Corazon Tortora, 55 × 240 cm

Cena:
44.00 €

Jedinečná ponuka, Béžový behúň Floorita Corazon Tortora, 55 × 240 cm od kvalitného výrobcu Floorita - tento artikel je v tento okamih v perfektnej akcii za 44.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Floorita

Tradičný bestseller, Béžový behúň Floorita Corazon Tortora, 55 × 240 cm s osvedčenou značkou Floorita - tento artikel odporúčame extra lacno za 44.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Čo keď vám povieme, že existuje koberec, ktorý toho veľa vydrží, a tak si ho môžete dať kľudne hneď ku kuchynskej linke? Talianske koberce Webtapetti toto dokážu. Sú vysoko odolné, dajú sa prať na 30 °C, sú protiskluzavé a ešte k tomu nápadité. Takú kombináciu ťažko nájsť, ale talianska značka Webtapetti to vie! Jej koberce sú vyrobené zo zmesi polyesterovej a bavlnené ženilky, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako kuchyne alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Parametry produktu Béžový behúň Floorita Corazon Tortora, 55 × 240 cm

  • Název: Béžový behúň Floorita Corazon Tortora, 55 × 240 cm
  • Cena: 44.00 EUR
  • Výrobce: Floorita
  • Kód zboží: 324940
Pozrite si všetky produkty značky
Béžový behúň Floorita Corazon Tortora

Béžový behúň Floorita Corazon Tortora, 55 × 240 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky