Béžový behúň Floorita Maple

Béžový behúň Floorita Maple, 55 x 140 cm

Cena:
30.00 €

Príjemné pocity nadväzujúci Béžový behúň Floorita Maple, 55 x 140 cm od obľúbenej značky Floorita - tento artikel pořizujte v sezónne zľave za 30.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Floorita

Kvalitný Béžový behúň Floorita Maple, 55 x 140 cm čo berieme od značky Floorita - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v jedinečnej akcii za 30.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Čo keď vám povieme, že existuje koberec, ktorý toho veľa vydrží, a tak si ho môžete dať pokojne hneď ku kuchynskej linke?

Talianske koberce Floorita toto dokážu. Sú vysokoodolné, dajú sa prať na 30 °C, sú protišmykové a ešte k tomu nápadité. Takú kombináciu ťažko nájsť, ale talianska značka Floorita to vie!

Jej koberce sú vyrobené zo zmesi polyesterovej a bavlnené ženilky, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou, ako kuchyne alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Vlastný motív je na koberec vytlačený pomocou vysokokvalitnej digitálnej fototlače.

Parametry produktu Béžový behúň Floorita Maple, 55 x 140 cm

  • Název: Béžový behúň Floorita Maple, 55 x 140 cm
  • Cena: 30.00 EUR
  • Výrobce: Floorita
  • Kód zboží: 210701
Pozrite si všetky produkty značky
Béžový behúň Floorita Maple

Béžový behúň Floorita Maple, 55 x 140 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky