Béžový behúň FlooritaMaple Tortora

Béžový behúň FlooritaMaple Tortora, 55 × 240 cm

Cena:
44.00 €

Neodoláte: Béžový behúň FlooritaMaple Tortora, 55 × 240 cm kvalitné značky Floorita - tento artikel nakupujte za jedinečnú cenu 44.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Floorita

Kvalitný Béžový behúň FlooritaMaple Tortora, 55 × 240 cm čo berieme od značky Floorita - tento produkt ponúkame výhodne za 44.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Čo keď vám povieme, že existuje koberec, ktorý toho veľa vydrží, a tak si ho môžete dať kľudne hneď ku kuchynskej linke? Talianske koberce Webtapetti toto dokážu. Sú vysoko odolné, dajú sa prať na 30 °C, sú protiskluzavé a ešte k tomu nápadité. Takú kombináciu ťažko nájsť, ale talianska značka Webtapetti to vie! Jej koberce sú vyrobené zo zmesi polyesterovej a bavlnené ženilky, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako kuchyne alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Parametry produktu Béžový behúň FlooritaMaple Tortora, 55 × 240 cm

  • Název: Béžový behúň FlooritaMaple Tortora, 55 × 240 cm
  • Cena: 44.00 EUR
  • Výrobce: Floorita
  • Kód zboží: 324962
Pozrite si všetky produkty značky
Béžový behúň FlooritaMaple Tortora

Béžový behúň FlooritaMaple Tortora, 55 × 240 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky