Béžový koberec z viskózy Universal Margot Azul

Béžový koberec z viskózy Universal Margot Azul, 60 x 110 cm

Cena:
28.00 €

Poctivý výrobok, Béžový koberec z viskózy Universal Margot Azul, 60 x 110 cm od producenta Universal - tento tovar si môžete zaobstarať v akcii za 28.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8430176452297
Do obchodu

Popis

Universal

Veľmi žiadaný produkt, Béžový koberec z viskózy Universal Margot Azul, 60 x 110 cm pochádzajúce od značky Universal - tento produkt predávame výhodne za 28.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Kolekcia Margot od značky Universal vyniká plastickým motívom a elegantným ladením. Ľahko kombinovateľný odtieň na seba nestrháva všetku pozornosť, ale príjemne dokresľuje atmosféru celej miestnosti.

Jemný lesk viskózy vnesie do miestnosti luxusný dojem. Hebkosť tohto prírodného materiálu oceníte na prvý dotyk a nadšených ekológov iste poteší fakt, že ide o voľbu šetrnú k životnému prostrediu. Drevodrvina, ktorá je základom pre výrobu, sa totiž získava z dobre obnoviteľných druhov dreva alebo recyklovanej bavlny.

Parametry produktu Béžový koberec z viskózy Universal Margot Azul, 60 x 110 cm

  • Název: Béžový koberec z viskózy Universal Margot Azul, 60 x 110 cm
  • Cena: 28.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1348803
Pozrite si všetky produkty značky
Béžový koberec z viskózy Universal Margot Azul

Béžový koberec z viskózy Universal Margot Azul, 60 x 110 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky