Béžový otoman k posteli s úložným priestorom Kooko Home Manna

Béžový otoman k posteli s úložným priestorom Kooko Home Manna, 47 × 160 cm

Cena:
399.99 €

Veľmi obľúbený produkt Béžový otoman k posteli s úložným priestorom Kooko Home Manna, 47 × 160 cm čo odoberáme od výrobcu Kooko Home - tento produkt ponúkame výhodne za 399.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 5903018585543
Do obchodu

Popis

Kooko Home

No tak toto je gól: Béžový otoman k posteli s úložným priestorom Kooko Home Manna, 47 × 160 cm od kvalitnej značky Kooko Home - tento produkt máte za pár kliknutí vo zľavové akciu za 399.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Jednoduché línie, kvalitné prevedenie a poriadna dávka pohodlia. Nábytok značky Kooko Home má všetko, čo si od neho môžete priať.

Poťah toto otomanu s úložným priestorom je z prémiového polyesteru, teda syntetickej tkaniny, ktorá vyniká svojou trvanlivosťou: či už sa to týka odolnosti voči blednutiu, alebo pevnosti textílie, alebo jej nízkej savosti.

O produktoch Kooko Home:

Značka Kooko Home ponúka širokú škálu kolekcií štýlového a po dizajnovej stránke moderne ladeného sedacieho nábytku, ktorý je vyrábaný výhradne v Európe.

Vo svojej snahe ponúknuť vám pohodlie aj neprekonateľnú kvalitu siahajú návrhári tejto značky len po tých najlepších materiáloch.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále sa zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie alebo sa do povrchu prederie diera. V tej chvíli sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Béžový otoman k posteli s úložným priestorom Kooko Home Manna, 47 × 160 cm

  • Název: Béžový otoman k posteli s úložným priestorom Kooko Home Manna, 47 × 160 cm
  • Cena: 399.99 EUR
  • Výrobce: Kooko Home
  • Kód zboží: 1086654
Pozrite si všetky produkty značky
Béžový otoman k posteli s úložným priestorom Kooko Home Manna

Béžový otoman k posteli s úložným priestorom Kooko Home Manna, 47 × 160 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky