Béžový smaltovaný hrnček Falcon Enamelware

Béžový smaltovaný hrnček Falcon Enamelware, 250 ml

Cena:
9.19 €

Spokojnosť prinášajúci Béžový smaltovaný hrnček Falcon Enamelware, 250 ml s pečaťou kvality Falcon Enamelware - tento tovar si môžete kúpiť za skvelú cenu 9.19 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Želáme vám príjemné nakupovanie.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Falcon Enamelware

Limitovaná edícia produktu Béžový smaltovaný hrnček Falcon Enamelware, 250 ml od producenta Falcon Enamelware - tento hit môžete zaobstarať za jedinečnú cenu 9.19 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Na rannú kávu v pohodlí obývačky aj na horúci čaj uprostred divočiny - smaltový hrnček Falcon Enamelware vás bude sprevádzať na každom kroku. A navyše pri tom bude aj dobre vyzerať. ♥

O ZNAČKE
Britská značka Falcon Enamelware datuje svoje počiatky až do roku 1920. O jej vznik sa pričinil Joe Kleiner so synom, ktorí svetu predstavili kuchynské doplnky v dnes už klasickom prevedení - ľadovobiela s modrým okrajom.

Farebné prevedenie ponuky sa v súčasnosti zmenilo a rozšírilo. Čo sa však za tých 97 rokov nezmenilo sú vlastnosti riadu Falcon Enamelware - nadčasová elegancia, trvanlivosť, hladkosť a chemická odolnosť. A práve z týchto dôvodov si výrobky tejto značky zamilovali ľudia v 50 krajinách sveta.

Parametry produktu Béžový smaltovaný hrnček Falcon Enamelware, 250 ml

  • Název: Béžový smaltovaný hrnček Falcon Enamelware, 250 ml
  • Cena: 9.19 EUR
  • Výrobce: Falcon Enamelware
  • Kód zboží: 889370
Pozrite si všetky produkty značky
Béžový smaltovaný hrnček Falcon Enamelware

Béžový smaltovaný hrnček Falcon Enamelware, 250 ml

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky