Béžový vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

Béžový vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 45 × 45 cm

Cena:
23.90 €

Práve je za dobrú cenu Béžový vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 45 × 45 cm s trendy značkou Tiseco Home Studio - tento artikel nakupujte v sezónne zľave za 23.90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. No a to sa jednoducho oplatí.

SKU: 5413255085442
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Trendy Béžový vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 45 × 45 cm s preslávenou značkou Tiseco Home Studio - tento artikel je tu pre vás vo výpredajové akciu za 23.90 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Vankúšik z prírodného materiálu sa nikdy nestratí. Pohoďte ho na pohovku, položte na jedálenskú stoličku či lavicu a dolaďte svoj domov do minimalistickej dokonalosti.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Béžový vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 45 × 45 cm

  • Název: Béžový vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 45 × 45 cm
  • Cena: 23.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277668
Pozrite si všetky produkty značky
Béžový vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

Béžový vankúš s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 45 × 45 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky