Béžový vonkajší koberec Universal Simply

Béžový vonkajší koberec Universal Simply, 150 x 100 cm

Cena:
41.00 €

Nie je prečo váhať, Béžový vonkajší koberec Universal Simply, 150 x 100 cm populárneho výrobcu Universal - tento produkt doručujeme v sezónne zľave za 41.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8430176630039
Do obchodu

Popis

Universal

Poctivý výrobok, Béžový vonkajší koberec Universal Simply, 150 x 100 cm od známeho výrobcu Universal - tento hit zoženiete extra lacno za 41.00 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Koberce značky Universal vás budú baviť. Tieto kúsky sa razom stanú dominantou vášho bývania. Nielen, že ochránia nohy pred zimou, ale dajú celej miestnosti novú tvár. Aj tak to ale nie je všetko.

Vďaka svojmu prevedeniu a materiálu sa hodia aj na vonkajšie využitie. Ozdobiť si ním môžete napríklad terasu či okolia bazéna.

Vďaka svojmu pevnému prevedeniu a materiálu sa hodí aj na vonkajšie využitie. Ozdobiť si ním môžete napríklad terasu či okolie bazéna.

Prečo mať doma koberec?
Ide u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitovo teplotu o 2 °C. A tak vám môže ušetriť aj peniaze za vykurovanie.
Niektoré koberce od Universal sú antistatické. Vďaka tomu je ľahšie vysať z nich omrvinky i zvieraciu srsť.

Parametry produktu Béžový vonkajší koberec Universal Simply, 150 x 100 cm

  • Název: Béžový vonkajší koberec Universal Simply, 150 x 100 cm
  • Cena: 41.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1286370
Pozrite si všetky produkty značky
Béžový vonkajší koberec Universal Simply

Béžový vonkajší koberec Universal Simply, 150 x 100 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky