Béžový vonkajší koberec Universal Tenerife Mismo

Béžový vonkajší koberec Universal Tenerife Mismo, 160 x 230 cm

Cena:
87.00 €

Hit poslednej doby, Béžový vonkajší koberec Universal Tenerife Mismo, 160 x 230 cm od obľúbenej spoločnosti Universal - tento tovar si môžete zakúpiť za perfektnú cenu 87.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8430176436433
Do obchodu

Popis

Universal

Tradičný bestseller, Béžový vonkajší koberec Universal Tenerife Mismo, 160 x 230 cm kvalitné značky Universal - tento artikel pořizujte výhodne za 87.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Koberce značky Universal vás budú baviť. Tieto kúsky sa razom stanú dominantou vášho bývania. Nielen, že ochránia nohy pred zimou, ale dajú celej miestnosti novú tvár. Aj tak to ale nie je všetko.

Vďaka svojmu prevedeniu a materiálu sa hodia aj na vonkajšie využitie. Ozdobiť si ním môžete napríklad terasu či okolia bazéna.

Vďaka svojmu pevnému prevedeniu a materiálu sa hodí aj na vonkajšie využitie. Ozdobiť si ním môžete napríklad terasu či okolie bazéna.

Prečo mať doma koberec?
Ide u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitovo teplotu o 2 °C. A tak vám môže ušetriť aj peniaze za vykurovanie.
Niektoré koberce od Universal sú antistatické. Vďaka tomu je ľahšie vysať z nich omrvinky i zvieraciu srsť.

Parametry produktu Béžový vonkajší koberec Universal Tenerife Mismo, 160 x 230 cm

  • Název: Béžový vonkajší koberec Universal Tenerife Mismo, 160 x 230 cm
  • Cena: 87.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1336844
Pozrite si všetky produkty značky
Béžový vonkajší koberec Universal Tenerife Mismo

Béžový vonkajší koberec Universal Tenerife Mismo, 160 x 230 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky