Béžový vonkajší koberec Universal Tenerife Mismo

Béžový vonkajší koberec Universal Tenerife Mismo, 80 x 150 cm

Cena:
29.00 €

Vaše možnosti obohacujúce Béžový vonkajší koberec Universal Tenerife Mismo, 80 x 150 cm čo berieme od značky Universal - tento produkt obchodujeme s VIP zľavou pre každého za 29.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8430176436419
Do obchodu

Popis

Universal

Jasný hit, Béžový vonkajší koberec Universal Tenerife Mismo, 80 x 150 cm od spoločnosti Universal - tento artikel musíte mať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 29.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. No a to sa jednoducho oplatí.

Koberce značky Universal vás budú baviť. Tieto kúsky sa razom stanú dominantou vášho bývania. Nielen, že ochránia nohy pred zimou, ale dajú celej miestnosti novú tvár. Aj tak to ale nie je všetko.

Vďaka svojmu pevnému prevedeniu a materiálu sa hodí aj na vonkajšie využitie. Ozdobiť si s ním tak môžete napríklad terasu či okolie bazéna.

Prečo mať doma koberec?
Ide u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitovo teplotu o 2 °C. A tak vám môže ušetriť aj peniaze za vykurovanie.
Niektoré koberce od Universal sú antistatické. Vďaka tomu je ľahšie vysať z nich omrvinky i zvieraciu srsť.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú tiež skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.

Parametry produktu Béžový vonkajší koberec Universal Tenerife Mismo, 80 x 150 cm

  • Název: Béžový vonkajší koberec Universal Tenerife Mismo, 80 x 150 cm
  • Cena: 29.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1336840
Pozrite si všetky produkty značky
Béžový vonkajší koberec Universal Tenerife Mismo

Béžový vonkajší koberec Universal Tenerife Mismo, 80 x 150 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky