Biela dvojlôžková posteľ z borovicového dreva Skandica Visby Poznan

Biela dvojlôžková posteľ z borovicového dreva Skandica Visby Poznan, 180 x 200 cm

Cena:
661.00 €

Ponuka pre vás: Biela dvojlôžková posteľ z borovicového dreva Skandica Visby Poznan, 180 x 200 cm s osvedčenou značkou Skandica - tento tovar si môžete objednať po zlacnenie za 661.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Skandica

Vaše možnosti obohacujúce Biela dvojlôžková posteľ z borovicového dreva Skandica Visby Poznan, 180 x 200 cm od Skandica - tento hit zaobstaráte výhodne za 661.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Snívate o pokojnej dovolenke v severskej prírode? Obľúbená značka Skandica prinesie kúsok tejto harmónie do vášho všedného dňa. Uvelebte sa na masívnej posteli z masívneho dreva, vychutnajte si jeho hrejivú vôňu aj útulnú atmosféru, ktorú okolo seba šíri. Oprite sa o originálne čelo lôžka a ponorte sa do svojej obľúbenej knižky alebo len relaxujte.

Spoje sú utvrdené extra silnými skrutkami, aby ani po čase nepovoľovali a nepôsobili nepríjemné vŕzganie. Zvládne teda aj chvíle, kedy si vaše deti pomýlia matrac s trampolínou, alebo vás ráno uvíta váš bernardín letom priamo do perín.

Parametry produktu Biela dvojlôžková posteľ z borovicového dreva Skandica Visby Poznan, 180 x 200 cm

  • Název: Biela dvojlôžková posteľ z borovicového dreva Skandica Visby Poznan, 180 x 200 cm
  • Cena: 661.00 EUR
  • Výrobce: Skandica
  • Kód zboží: 1333546
Pozrite si všetky produkty značky
Biela dvojlôžková posteľ z borovicového dreva Skandica Visby Poznan

Biela dvojlôžková posteľ z borovicového dreva Skandica Visby Poznan, 180 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky