Biela kameninová koláčová forma Mason Cash Classic Collection Mason Cash

Biela kameninová koláčová forma Mason Cash Classic Collection

Cena:
7.90 €

Dnes je tu pre vás Biela kameninová koláčová forma Mason Cash Classic Collection od spoločnosti Mason Cash - tento tovar si môžete kúpiť výhodne za 7.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 5010853203522
Do obchodu

Popis

Mason Cash

Urobte si radosť: Biela kameninová koláčová forma Mason Cash Classic Collection s trendy značkou Mason Cash - tento artikel objednávajte vo výhodnej akcii za 7.90 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. No a to sa jednoducho oplatí.

Zdobenie je pomyselnou čerešničkou na torte každého dezertu aj koláčov aj na tieto maličkosti Mason Cash myslia. Je len na vás, či tortu ozdobíte krémom, fondánom alebo sviečkami.

Značka, ktorá je tu pre vás viac ako 200 rokov :
Mason Cash je dnes už legendárny značkou riadu, ktorá sa zrodila pred viac ako 200 rokmi v Anglicku. Berie si to najlepšie z tradičných viktoriánskych kuchýň a za celú dobu svojej existencie mení svoje výrobky len minimálne. Jednej veci sa ale drží stále - kvalitné kameniny , z ktorých vyrába ikonické misy. Aj preto je voľbou mnohých kuchárov po celom svete .

Pozvite aj do svojej kuchyne nádherných kuchynských pomocníkov Mason Cash , s ktorými pôjde pečenie a príprava jedál pekne od ruky.

Parametry produktu Biela kameninová koláčová forma Mason Cash Classic Collection

  • Název: Biela kameninová koláčová forma Mason Cash Classic Collection
  • Cena: 7.90 EUR
  • Výrobce: Mason Cash
  • Kód zboží: 664508
Pozrite si všetky produkty značky
Biela kameninová koláčová forma Mason Cash Classic Collection Mason Cash

Biela kameninová koláčová forma Mason Cash Classic Collection

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky