Biela komoda s drevenými detailmi Woodman Chaser Woodman

Biela komoda s drevenými detailmi Woodman Chaser

Cena:
692.00 €

Tradičný bestseller, Biela komoda s drevenými detailmi Woodman Chaser od populárnej značky Woodman - tento artikel čaká na vás výhodne za 692.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Woodman

Príjemné pocity nadväzujúci Biela komoda s drevenými detailmi Woodman Chaser od obľúbenej značky Woodman - tento produkt posielame za úžasnú cenu 692.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Obklopte sa nábytkom Woodman, ktorý je ukážkou toho, ako skvele a citlivo sa dá prepojiť moderný nadčasový dizajn s klasikou a tradíciou.

Komoda Chaser má jednu časť posuvnú, a tak si môžete vybrať, či v nej niečo vystavíte, alebo radšej schováte pred zrakmi ostatných. Celkový dizajn komody potom pripomína bruselský štýl, ktorý má svoje miesto vo svete dizajnu už desiatky rokov a stále sa pevne drží na prvých priečkach.

O ZNAČKE
Za návrhom nábytku Woodman stojí dizajnér Leonhard Pfeifer, ktorého otec vlastnil obchod s antik nábytkom. A asi práve to Leonharda ovplyvnilo natoľko, že hoci premýšľa moderne a minimalisticky, rovnako do svojho nábytku Woodman vkladá ľahký retro nádych.

Manuál k montáži produktu nájdete tu.

Parametry produktu Biela komoda s drevenými detailmi Woodman Chaser

  • Název: Biela komoda s drevenými detailmi Woodman Chaser
  • Cena: 692.00 EUR
  • Výrobce: Woodman
  • Kód zboží: 537764
Pozrite si všetky produkty značky
Biela komoda s drevenými detailmi Woodman Chaser Woodman

Biela komoda s drevenými detailmi Woodman Chaser

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky