Biela komoda Teulat Orbita Teulat

Biela komoda Teulat Orbita

Cena:
796.00 €

Toto si zamilujete: Biela komoda Teulat Orbita obľúbenej značky Teulat - tento artikel sa na vás teší po zlacnenie za 796.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 8435178315793
Do obchodu

Popis

Teulat

Hit poslednej doby, Biela komoda Teulat Orbita pochádzajúce od značky Teulat - tento tovar si môžete nechať doručiť za skvelú cenu 796.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Kolekcia Orbita je výnimočná geometrickými líniami, ktoré každému z kúskov nábytku dodávajú eleganciu. Táto komoda si nenápadne získa pozornosť a stane sa tak výrazným prvkom vášho bývania.

Za jednými z dvierok sa ukrývajú tri praktické zásuvky, do ktorých ľahko schováte drobnosti.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Biela komoda Teulat Orbita

  • Název: Biela komoda Teulat Orbita
  • Cena: 796.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329372
Pozrite si všetky produkty značky
Biela komoda Teulat Orbita Teulat

Biela komoda Teulat Orbita

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky