Biela skrinka Teulat Forma Teulat

Biela skrinka Teulat Forma

Cena:
650.00 €

Vaše možnosti obohacujúce Biela skrinka Teulat Forma čo berieme od značky Teulat - tento artikel objednávajte za perfektnú cenu 650.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 8435178317223
Do obchodu

Popis

Teulat

Váš obľúbený tovar, Biela skrinka Teulat Forma od obľúbenej spoločnosti Teulat - tento artikel odporúčame v neopakovateľnej akcii za 650.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Kolekcia Forma vyniká svojou jednoduchosťou a eleganciou. Zamilujú si ju milovníci minimalizmu, ale zároveň sa dá jednoducho kombinovať s rôznymi štýlmi interiéru.

Za dvierkami skrinky sa ukrýva okrem poličiek aj praktická zásuvka, do ktorej ľahko ukryjete drobnosti.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Biela skrinka Teulat Forma

  • Název: Biela skrinka Teulat Forma
  • Cena: 650.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329408
Pozrite si všetky produkty značky
Biela skrinka Teulat Forma Teulat

Biela skrinka Teulat Forma

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky