Biela skrinka Teulat Punto Teulat

Biela skrinka Teulat Punto

Cena:
632.00 €

Príjemné pocity nadväzujúci Biela skrinka Teulat Punto od popredného výrobcu Teulat - tento hit zaobstaráte za mimoriadne nízku cenu 632.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8435178313485
Do obchodu

Popis

Teulat

Tradičný bestseller, Biela skrinka Teulat Punto s preslávenou značkou Teulat - tento artikel musíte mať za vynikajúcu cenu 632.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Ak ste milovníkom hravej jednoduchosti, kolekcia Punto si ľahko získa vaše srdce. ♥ Čisté línie nábytku sú ozvláštnené detailmi z perforovaného kovu, ktoré dodávajú každému kúsku originalitu.

Táto skrinka si zaručene zaslúži svoje čestné miesto v obývačke či spálni a na oplátku bude robiť radosť vášmu estetickému cíteniu.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Biela skrinka Teulat Punto

  • Název: Biela skrinka Teulat Punto
  • Cena: 632.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329432
Pozrite si všetky produkty značky
Biela skrinka Teulat Punto Teulat

Biela skrinka Teulat Punto

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky