Biela skrinka Teulat Sierra Teulat

Biela skrinka Teulat Sierra

Cena:
516.00 €

Nie je prečo váhať, Biela skrinka Teulat Sierra od kvalitného výrobcu Teulat - tento produkt doručujeme s extra zľavou za 516.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 8435178314178
Do obchodu

Popis

Teulat

Vynikajúci Biela skrinka Teulat Sierra od originálneho výrobcu Teulat - tento produkt posielame s unikátnou zľavou za 516.00 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Kolekcia Sierra vám svojou originalitou vyrazí dych. Tento kúsok nábytku je navrhnutý tak, aby si získal vo vašom interiéri poriadnu dávku pozornosti. Stane sa neprehliadnuteľným solitérom, či už ho využijete v jedálni ako príborník, v spálni ako bielizník alebo ako komodu v obývacej izbe.

My už sme sa zamilovali! Získa si skrinka aj vaše srdce? ♥

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Biela skrinka Teulat Sierra

  • Název: Biela skrinka Teulat Sierra
  • Cena: 516.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329396
Pozrite si všetky produkty značky
Biela skrinka Teulat Sierra Teulat

Biela skrinka Teulat Sierra

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky