Biela stolička Kare Design Brass

Biela stolička Kare Design Brass, ⌀ 55 cm

Cena:
178.00 €

Dnes sme vybrali: Biela stolička Kare Design Brass, ⌀ 55 cm čo nám vyrába Kare Design - tento artikel je v tento okamih pri časovo obmedzenej akcii za 178.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 4025621833604
Do obchodu

Popis

Kare Design

Trhom osvedčený produkt, Biela stolička Kare Design Brass, ⌀ 55 cm originálne od labelu Kare Design - tento artikel je v túto chvíľu s úžasnou cenovkou 178.00 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Stolička, praktický kamoš, ktorý sa doma nikdy nestratí.

Či už budete česať vlásky svoje ratolesti, alebo vám bude chýbať jedno miesto naviac pre hosťa. ♥

Borovicové drevo:
Drevo borovice je veľmi robustné a odolné voči poškodeniu. Preto sa s vami môže tento kúsok sťahovať z bytu do bytu, bez toho, aby sa mu niečo stalo. Dlhé roky si ponecháva nezmenenú kvalitu, a tak s vami nábytok vydrží takmer naveky.

O ZNAČKE

Za vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Tí chceli svet nábytku doplniť o inovatívne a sofistikované kúsky s nekonformnou tvárou, ktoré by rozbili všednosť bežných domácností. A práve od založenia spoločnosti v roku 1981 ohromujú tieto výrobky tisíce obdivovateľov po celom svete.

Nábytok, doplnky a svietidlá Kare Design sú nielen plné fantázie a originality, ale predovšetkým nehynúcou a každodennou inšpiráciou, ktorá pretvára interiér na miesto so skutočným srdcom a dušou.

Parametry produktu Biela stolička Kare Design Brass, ⌀ 55 cm

  • Název: Biela stolička Kare Design Brass, ⌀ 55 cm
  • Cena: 178.00 EUR
  • Výrobce: Kare Design
  • Kód zboží: 1189942
Pozrite si všetky produkty značky
Biela stolička Kare Design Brass

Biela stolička Kare Design Brass, ⌀ 55 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky