Biela stolička so sedákom z bukového dreva Charlie Pommier Comfort Charlie Pommier

Biela stolička so sedákom z bukového dreva Charlie Pommier Comfort

Cena:
299.99 €

Tradičný bestseller, Biela stolička so sedákom z bukového dreva Charlie Pommier Comfort od Charlie Pommier - tento tovar si môžete nechať poslať vo výhodnej akcii za 299.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Charlie Pommier

Vynikajúci Biela stolička so sedákom z bukového dreva Charlie Pommier Comfort obľúbenej značky Charlie Pommier - tento hit zaobstaráte v akcii za 299.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Ladné tvary, nestarnúca forma a všestrannosť použitia. Táto stolička z dielne Charlie Pommier bude vaším komfortným spoločníkom na dlhé roky.

O značke

V čase, keď sa nábytok bežne vyrába vo veľkých priemyselných halách, je značka Charlie Pommier takým malým zázrakom.

Skúsení remeselníci tu totiž s láskou a starostlivosťou tvoria nábytok a kladú dôraz na každučký detail. V ich réžii vznikajú masívne kúsky výnimočnej kvality, ktoré budú skvostnou investíciou na dlhé roky.

Na výrobu sa používajú prvotriedne, výhradne prírodné materiály, medzi ktoré patria napríklad jaseňové, orechové či dubové drevo. Drevený nábytok je totiž klasikou, ktorá neomrzí. Všetky produkty sú navyše vyrábané ručne, čím je zaistený ten najvyšší štandard prevedenia.

Čo sa formy týka, nejde si nevšimnúť vzájomného prepojenia tradičného a súčasného dizajnu. Týmto spôsobom sa v kúskoch Charlie Pommier mieša to najlepšie z dôb minulých s modernou víziou.

Značka nesie meno svojho zakladateľa, mladého francúzskeho architekta Charlieho, ktorý celý život cestuje medzi svojou domovinou a Srbskom, kde prebieha výroba.

Parametry produktu Biela stolička so sedákom z bukového dreva Charlie Pommier Comfort

  • Název: Biela stolička so sedákom z bukového dreva Charlie Pommier Comfort
  • Cena: 299.99 EUR
  • Výrobce: Charlie Pommier
  • Kód zboží: 969404
Pozrite si všetky produkty značky
Biela stolička so sedákom z bukového dreva Charlie Pommier Comfort Charlie Pommier

Biela stolička so sedákom z bukového dreva Charlie Pommier Comfort

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky