Biele nástenné mramorové hodiny Zuiver Luxury Time Zuiver

Biele nástenné mramorové hodiny Zuiver Luxury Time

Cena:
77.00 €

Prvotriedný Biele nástenné mramorové hodiny Zuiver Luxury Time originálne od labelu Zuiver - tento hit ľahko nájdete v úžasnej akcii za 77.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8718548032354
Do obchodu

Popis

Zuiver

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Biele nástenné mramorové hodiny Zuiver Luxury Time od kvalitnej značky Zuiver - tento artikel sa na vás teší po zľave za 77.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Že nastal čas skrášliť interiér nejakým rafinovaným doplnkom? Súhlasíme! Tieto geniálne jednoduché hodiny sú nielen funkčným kúskom, ale tiež budú vášmu domovu náramne svedčať.

O značke:

Zuiver je obľúbená holandská značka, ktorá dokazuje, že spojiť dokonalý dizajn s cenovou dostupnosťou nie je nemožné. Tím dizajnérov pracuje v kanceláriách, ktoré sú vybavené ich vlastnými kreáciami a ktoré zároveň fungujú ako značkový showroom. Tak veľmi tu majú vlastný nábytok radi, tak veľmi mu dôverujú.

Parametry produktu Biele nástenné mramorové hodiny Zuiver Luxury Time

  • Název: Biele nástenné mramorové hodiny Zuiver Luxury Time
  • Cena: 77.00 EUR
  • Výrobce: Zuiver
  • Kód zboží: 951996
Pozrite si všetky produkty značky
Biele nástenné mramorové hodiny Zuiver Luxury Time Zuiver

Biele nástenné mramorové hodiny Zuiver Luxury Time

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky