Biele polyetylénové kreslo Magis Voido Magis

Biele polyetylénové kreslo Magis Voido

Cena:
587.00 €

Unikátny Biele polyetylénové kreslo Magis Voido čo berieme od značky Magis - tento tovar si môžete objednať v sezónne zľave za 587.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Magis

V akcii je práve teraz Biele polyetylénové kreslo Magis Voido od obľúbeného výrobcu Magis - tento produkt máte za pár kliknutí v perfektnej akcii za 587.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Túžbe spoznať, ako sa sedí v takom originálnym kresielku nemožno odolávať príliš dlho. Vďaka tomu, že je vyrobené z ľahkého, ale zároveň odolného polyetylénu, je vhodné aj na vonkajšie použitie. Radosť s ním urobíte aj vašim potomkom. V detskej či dorasteneckej izbičke bude vyzerať úplne fantasticky a navyše si s ním užijete veľa zábavy.

O značke:

Inovatívna talianska značka Magis bola založená v roku 1976. Od tej doby neustále hľadá najlepšie technológie výroby nábytku a spolupracuje so svetovými dizajnérmi. Vďaka tomu sú v ich produktoch prepojené prvky rôznych kultúr. Elegancia, ľahkosť, výrazné farby aj čisté línie - to sú slová, ktoré vystihujú čaro tejto značky.

Parametry produktu Biele polyetylénové kreslo Magis Voido

  • Název: Biele polyetylénové kreslo Magis Voido
  • Cena: 587.00 EUR
  • Výrobce: Magis
  • Kód zboží: 1306066
Pozrite si všetky produkty značky
Biele polyetylénové kreslo Magis Voido Magis

Biele polyetylénové kreslo Magis Voido

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky