Biele závesné svietidlo Custom Form Triam Custom Form

Biele závesné svietidlo Custom Form Triam

Cena:
139.99 €

Unikátny Biele závesné svietidlo Custom Form Triam čo nám vyrába Custom Form - tento artikel nakupujte vo zľavové akciu za 139.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 5010000013752
Do obchodu

Popis

Custom Form

Veľmi žiadaný produkt, Biele závesné svietidlo Custom Form Triam s preslávenou značkou Custom Form - tento hit môžete zohnať po zľave za 139.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Rozsvieťte si štýlovo ♥ So stropným svetlom od poľskej značky Custom Form si na dizajn naozaj posvietite. Ocenia ho minimalisti, milovníci industriálneho štýlu, ale pristane aj romanticky ladenej spálni.

O značke Custom Form:

Správne si vybrať je tiež umenie. Týmto heslom sa riadi dizajnová poľská značka Custom Form. Za cieľ si kladie vniesť do každého domova kvalitné a jedinečné kúsky, ktoré sú do detailu navrhnuté dizajnérmi a poctivo spracované poľskými remeselníkmi, ktorí sú majstrami vo svojom odbore.

Až 90% výroby pochádza z Poľska a k vám domov sa tak dostane produkt, ktorý prešiel rukami nejedného šikovného remeselníka. A rozhodne je z čoho si vybrať. Stolári značky Custom Form čarujú z dreva rozmanité stolíky a stoličky, ktorým dodávajú ich pohodlné sedadlá a operadlá majstri čalúnnici. Svetlá zasa vyrábajú zruční zvárači a elektrikári a váš strop alebo stôl osvieti dizajnová lampa, ktorú si ľahko obľúbite pre jej jedinečnosť.

V Custom Form vedia, že v pekne zariadenom domove sa lepšie žije, pracuje aj odpočíva. Zariaďte si svoje doma krásnym nábytkom a svietidlami tejto perfekcionistickej značky, ktorá dáva vyniknúť kráse a pôsobivosti poľského dizajnu.

Parametry produktu Biele závesné svietidlo Custom Form Triam

  • Název: Biele závesné svietidlo Custom Form Triam
  • Cena: 139.99 EUR
  • Výrobce: Custom Form
  • Kód zboží: 934910
Pozrite si všetky produkty značky
Biele závesné svietidlo Custom Form Triam Custom Form

Biele závesné svietidlo Custom Form Triam

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky