Bielo-hnedý televízny stolík Teulat Sierra Teulat

Bielo-hnedý televízny stolík Teulat Sierra

Cena:
498.00 €

Hit poslednej doby, Bielo-hnedý televízny stolík Teulat Sierra čo berieme od značky Teulat - tento produkt posielame v perfektnej akcii za 498.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8435178314420
Do obchodu

Popis

Teulat

Vynikajúci Bielo-hnedý televízny stolík Teulat Sierra od kvalitného výrobcu Teulat - tento artikel sa na vás teší výhodne za 498.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. No a to sa jednoducho oplatí.

Kolekcia Sierra vám svojou originalitou vyrazí dych. Tento kúsok nábytku je navrhnutý tak, aby si získal vo vašom interiéri poriadnu dávku pozornosti. Stane sa neprehliadnuteľným solitérom, či už ho využijete v jedálni ako príborník, v spálni ako bielizník alebo ako komodu v obývacej izbe.

My už sme sa zamilovali! Získa si televízny stolík aj vaše srdce? ♥

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Bielo-hnedý televízny stolík Teulat Sierra

  • Název: Bielo-hnedý televízny stolík Teulat Sierra
  • Cena: 498.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329392
Pozrite si všetky produkty značky
Bielo-hnedý televízny stolík Teulat Sierra Teulat

Bielo-hnedý televízny stolík Teulat Sierra

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky