Bielo-sivý vonkajší koberec Universal Elba

Bielo-sivý vonkajší koberec Universal Elba, 140 x 200 cm

Cena:
62.00 €

Váš obľúbený tovar, Bielo-sivý vonkajší koberec Universal Elba, 140 x 200 cm od obľúbeného výrobcu Universal - tento produkt máte na dosah ruky výhodne za 62.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8430176652314
Do obchodu

Popis

Universal

Špičkový tovar, Bielo-sivý vonkajší koberec Universal Elba, 140 x 200 cm s osvedčenou značkou Universal - tento produkt dodávame pri časovo obmedzenej akcii za 62.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Pokiaľ máte radi zemité tóny a neutrálne farebné odtiene, bude táto kolekcia kobercov od značky Universal tým pravým pre vás.

Tento krásny koberec je ideálny spoločník, ktorý zabráni prechladnutiu od studenej podlahy, ktorú zároveň odhluční. Jeho elegantné poňatie interiéru dodá šmrnc, ktorý ešte nezažil. To však nie je všetko.

Vďaka svojmu pevnému prevedeniu a materiálu sa hodí aj na vonkajšie využitie. Ozdobiť si ním môžete napríklad terasu či okolie bazéna.

Prečo mať doma koberec?
Ide u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitovo teplotu o 2 °C. A tak vám môže ušetriť aj peniaze za vykurovanie.
Niektoré koberce od Universal sú antistatické. Vďaka tomu je ľahšie vysať z nich omrvinky i zvieraciu srsť.

Parametry produktu Bielo-sivý vonkajší koberec Universal Elba, 140 x 200 cm

  • Název: Bielo-sivý vonkajší koberec Universal Elba, 140 x 200 cm
  • Cena: 62.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1235548
Pozrite si všetky produkty značky
Bielo-sivý vonkajší koberec Universal Elba

Bielo-sivý vonkajší koberec Universal Elba, 140 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky